Lista startowa

Lista startowa

DYCHA 10km

Nr startowy
Imię
Nazwisko
Miejscowość
Klub
Zbyszek
Wójcik
Brzezinka
47
Krzysztof
KozieŃ
MŁodziejowice
Riders&Runners Team Stajnia Przylesie Borzęta
Tomasz
Kowalczyk
Krakow
Adam
Magnucki
Mysłowice
Krzysztof
Nowak
Zabierzów Bocheński
43
Urszula
Iszczuk
Glichów
Dkb
41
Piotr
Kowalczyk
Siepraw
40
Wojciech
Ścieszka
Kraków
13 elt Kraków - Balice
36
Andrzej
KieŁt
Kraków
45
Krzysztof
Czarnecki
Kraków
37
Joanna
Orkisz
Kraków
38
Maciej
Orkisz
Kraków
39
Radosław
Nowocin
Warszawa
Maciej
Popieluch
Nowy Sącz
KS Jedność NS
33
Katarzyna
Marcinkiewicz
Kobyłka
BÓBR TŁUSZCZ
44
Adriana
Sadowińska
Kraków
Nowa Huta Tema/Wkurw_team
42
Bartosz
Latawiec
Kraków
Szarotka Rokiciny Podhalańskie
Michał
Szubert
Zabierzów
ZABIERZOW BIEGA
30
Anna
Janusz
GoczaŁkowice-zdrÓj
35
Gucwa
Ewa
Niepołomice
27
Piotr
Radecki
Kraków
26
Marcin
Dyrek
Kraków
Anna
Seręga
Bolęcin
Wkurw_team
25
Łukasz
Siemieniec
Kraków
KKS KRAKERSY
24
Placek
Maciej
Kraków
KKS KRAKERSY
Ogorzelec
Kinga
Dąbrowa Tarnowska
Piotr
Chmura
Olesno
22
Sławek
Duda
Wieliczka
20
Rafał
Misztal
Chrzanów
Los Pantalones Rojos
18
Ewelina
Zielińska-kołacz
Kraków
Wkurw_team
Michał
Dębski
Gliwice
Night Runners Gliwice
19
Anna
Kolakowska
Pyskowice
Night Runners Gliwice
Katarzyna
Marut
Gliwice
Night Runners Gliwice
21
Basia
Hajduk
Sosnowiec
Agata
Paterek
Kraków
Wkurw_team
17
Łukasz
Czarny
Kraków
Wkurw_team
28
Tomasz
SerĘga
BolĘcin
Wkurw_team
34
Anna
Seręga
Bolęcin
Wkurw_team
Daniel
Maciejas
Kraków
Husaria Race Team
32
Dorota
Wiśniowska
Krakòw
Los Pantalones Rojos
15
Tomek
Łopatowski
Kraków
ZAKWAS Running Team Kraków
14
Agata
Gołębiowska
Michałowice
13
Tomasz
Pawlowski
Kraków
Biegam bo lubię
11
Liliana
Ścigaj
Dąbrowa Górnicza
12
Dorota
PŁonka
LeŹno
7
Weronika
Gostyńska
Kraków
8
Bogusława
Mrózek
Jurków
Kasia
Szubel
Kraków
29
Anna
Wójcik
Skrzyszów
Dzikie Mustangi
31
Mateusz
Mądro
Skrzyszów
Dzikie Mustangi
6
Konrad
Haba
Kraków
5
Katarzyna
Szubel
Kraków
9
Ewa
Janas
Kraków
I
Magdalena
Zawadzka
Kraków
Pani
46
Magdalena
Szwedowicz
Wieliczka
3
Piotr
Gil
Kraków
4
Katarzyna
Wadas
Kraków
Nowa Huta Team
10
Agnieszka
Litwin
Kraków
Nowa Huta Team
23
Waldemar
Tokarz
Paszczyna
Dzikie Mustangi
2
Michał
Cieślak
Kraków
Łukasz
Jankowski
Katowice
TRAINING-CONNECTING PEOPLE
Maciej
Kofin
Ochojno
TKKF Uklejna Myślenice
Magda
Horabik
Myślenice
TKKF Uklejna Myślenice
16
Dorota
Bądziul
Rzeszów
1
Marcin
Korbas
Dobczyce
DKB

PÓŁMARATON 21km

Nr startowy
Imię
Nazwisko
Miejscowość
Klub
Zbigniew
Bilski
Bochnia
DZIKI BOCHNIA
361
Marek
BĘbenek
MyŚlenice
Maciej
Kucharczyk
Studzian
Agnieszka
Dymek
Czechówka
Dobczycki Klub Biegacza
358
Mirosława
Witowska
Zakopane
KW Zakopane
Adrian
Jaworski
Starogard Gdanski
Tri stg
359
Kasia
Golba
Mielec
1second team/AZS AWF Katowice
356
Tomasz
Paszek
Suszec
355
Katarzyna
Bander-paszek
Gliwice
354
Kamil
Jezierski
Kraków
bieglucka.org
Paweł
Apostoł
Kraków
Costa Kliny Team
Marcin
Sałach
Polanka
Arkadiusz
KaŁuŻa
Bierun Stary
Inżynieria Biegania Team
348
Emilia
Krężelok
Wiśniowa
346
Małgorzata
Stępień
Kraków
FC po 40-tce
Krzysztof
Misiurek
ŁÓdz
Twierdza
Jarosław
Peplak
Konstancin-jeziorna
Gameness Konstancin
344
Rafał
Leśniewski
Wieliczka
BICIUFAPSZTRI
352
Filip
Duski
Kraków
342
Michał
Sedlak
Gieraszowice
Lubię To Bieganie
347
Piotr
Kursa
Szarów
349
Bogusława
Garczyńska-wąs
Zielonki
WM Triself
339
Daniel
Żuchowski
Kraków
Nowa Huta Team
Tomasz
Gałczyński
Bochnia
338
Dorota
Porębska
Kraków
Nowa Huta Team
336
Paulina
Dyląg
Wiśnicz
Tomasz
Gałczyński
Bochnia
335
Tomasz
Gałczyński
Bochnia
334
Dariusz
Dziga
Bysina
Strzała Południa
353
Monika
Mazurek
Kraków
Nowa Huta Team
337
Grzegorz
Ziejewski
Wieliczka
Janusz
Czapiewski
Bieruń
PRZENOSIMY GÓRY-BIERUŃ
331
Justyna
Mamala
Kraków
351
Marcin
Leśniak
Bochnia
Salt Runners Bochnia
350
Anna
Leśniak
Bochnia
Salt Runners Bochnia
325
Krzysztof
Kwiecień
Kraków
329
Ewa
Majer
Dobczyce
Solgar Polska
327
Krzysztof
Bujak
Kraków
330
Bartosz
Gorczyca
Skołyszyn
Salco Garmin Team
Kamil
Sajak
Dobczyce
ROZBIEGANE DOBCZYCE
Łukasz
Bachleda
Lasek
Gorący Potok Team
Andrzej
Włoch
Marklowice Górne
KB MOSiR Jastrzębie Zdrój
Kamil
Gałdyn
Szaflary
Gorący Potok
323
Jacek
Fidelus
Brzesko
WCHSZT
340
Andrzej
Kida
KrakÓw
LOS TREPOS COMPANIEROS
324
Andrzej
Radwan
KrakÓw
osp PRZEWÓZ
333
Agnieszka
Pudełek
Brzesko
WCHSZT
360
Piotr
Uznański
Kraków
Euroclear Running Team
Tomasz
Dejas
Mysłowice
Łukasz
Słowik
Kraków
Zajezdnia Autobusowa Wola Duchacka - MPK Kraków
Krzysztof
Rusin
Szarów
328
Piotr
Jagniewski
Myślenice
321
Michał
Łopatowski
Kraków
Kanapowi Piwosze Kraków
332
Janusz
Czapiewski
Bieruń
przenosimy góry
320
Bartosz
Maj
Krakow
Heineken Krakow Running Club
319
Krzysztof
Kammer
Kraków
318
Waldemar
Karpiel
Krakow
sfitrun.pl
Łukasz
Pałka
Kacper
Kościelniak
Mszana Dolna
Gorący Potok Team
326
Marcel
Pałac
Jaworzno
317
Alicja
Piekarska-najbart
Kraków
Nauka Biega
322
Andrzej
Wąs
Zielonki
315
Marcin
Węgiel
Jasło
Polwax Racing Team
314
Przemysław
Galus
Kraków
313
Michał
Ciesielski
Wieliczka
311
Joanna
Koczur
Kraków
Deutsche Bank Maraton Team
316
Karolina
Epa
Warszawa
PZU Sport Team
312
Kinga
Grela
Kraków
Costa Kliny Team
Zbigniew
Stefański
Libiąż
Hebel
309
Wojciech
Radecki
Sułków
Niepołomice Biegają
Michał
Kasperczyk
Proszowice
310
Grażyna
Mucha
Kraków
308
Pawel
Kaczmarek
Krakow
Jajecznica na maśle Team
343
Gabriela
Kmita
Kraków
306
Konrad
Kochaniak
Częstochowa
Wybieguje Szczescie
Wojciech
Mytnik
Katowice
Obiboki
357
Michał
Mikuśkiewicz
Chrzanów
303
Anna
Czyszczon
Krakow
300
Łukasz
Noga
Sosnowiec
Zdzieraj Kapcie
307
Elżbieta
Duljan
Zakopane
305
Aleksandra
Janiak
Wrocław
Wkurw_Team
301
Tomasz
Krause
Chorzów
Karolina
Ciurka-baster
Kraków
296
Daniel
Flądro
Wokowice
293
Artur
Baran
Dobra
Ks Limanowa Forrest
292
Anna
Zięba
Kraków
Poranny Patrol
304
Mariusz
Jagiełło
Łódź
294
Irek
Galuba
Kraków
291
Jan
Nawieśniak
Mszana Dolna
JM Sport Team
Natalia Paulina
Barosz
Kraków
Sprintem do Ultra
299
Marek
Rachwał
Kraków
288
Szymon
Dworniczak
ChorzÓw
CHACHARY ZE STAREGO
298
Mateusz
Janik
Tenczynek
285
Przemysław
Jas
Będzin
302
Robert
Knopek
KomaŃcza
Grzegorz
Lany
Katowice
283
Magdalena
Lulko
Czeladź
SEKCJA PIASKI
284
RafaŁ
Studniarz
Czeladź
SEKCJA PIASKI
Franciszek
Król
Warszawa
Marcin
Kijowski
Kraków
Anna
Rewilak
Kraków
KW Kraków
Magdalena
Łapczyńska
Jelenia Góra
Karpacz Sport
Michał
Klamut
Jelenia Góra
Karpacz Sport
281
Waglewski
Karol
Kraków
MaŁgorzata
Piwowarczyk
KrakÓw
NAUKA BIEGA
289
Joanna
Dębska
Gliwice
Night Runners Gliwice
290
Violetta
Paul
Gliwice
Night Runners Gliwice
295
Piotr
Hajduk
Sosnowiec
200
Aleksandra
Leśniak
Kraków
Riders&Runners Team Stajnia Przylesie Borzęta
286
Sławomir
Pieniążek
Kraków
277
Katarzyna
Bień
Kraków
297
Jurek
Zoladz
Krakow
GoAptiv!
282
Leszek
Cebula
Kraków
276
Michał
Golch
Gaj
275
Robert
Stępień
Kraków
273
Małgorzata
Wicha
Kraków
WKS "WAWEL"
Krystyna
MĄczka
Gliwice
OTK RZEŹNIK
280
Sebastian
Jarosz
Kraków
Pierre
De Leusse
Krakow
-
Tomasz
Świętoń
Bolechowice
GoAptive!
271
Paweł
Pudlik
Dąbrowa Górnicza
Sławkowska Grupa Biegowa
270
Magdalena
Karpiel
Tomaszów Lubelski
sfitrun.pl
269
Ireneusz
Trojan
Nowy Sącz
Andrzej Tokarz Group
Jacek
Majchrowski
Tarnobrzeg
CKB Tarnobrzeg
Iwona
Kołbut
Kraków
Eskadra Kraków
Bartłomiej
Kubera
Kraków
KubeRUN
Olga
Żędzian
Kraków
Drużyna Szpiku
Kamil
GaŁdyn
Szaflary
Gorący Potok / Salming
Wojciech
Ścieszka
Kraków
13 elt Kraków - Balice
Przemysław
Morawski
Rutwica
Katarzyna
Wójcik-pyrć
Kraków
JJ team
Krzysztof
Pyrć
Kraków
JJ team
Paweł
Pawłowicz
Wieliczka
-
Łukasz
Czarny
Kraków
Wkurw_Team Kraków
Tomasz
SerĘga
BolĘcin
WKURW-TEAM
Sebastian
Wijata
Kraków
266
Jacek
Gołębiowski
Michałowice
278
Agnieszka
Różycka
Kraków
NAUKA BIEGA
287
Anna
Krężołek
Kraków
Błażej
Żarna
Zielonki
Horda
Paweł
Sułkowski
Limanowa
Visegrad Maraton Rytro/SRH 1 PSP AK
Marta
Pyskaty
Paszczyna
Dzikie Mustangi
258
Maciej
Kramarczyk
Wegrzce Wielkie
254
Marlena
Witas
Dąbrowa Górnicza
259
Daniel
Prażmowski
Dębica
Dzikie Mustangi
255
Grzegorz
Miranowicz
Kraków
Piotr
Kominek
Kraków
257
Krzysztof
Kordys
Zabierzów
Zabierzow Biega
262
Dariusz
Ścigaj
Dąbrowa Górnicza
261
Przemysław
Wojtasik
Warszawa
256
Lidia
Miler
Zabierzów
Zabierzów Biega
260
Andrzej
Rabenda
Kraków
Horda
249
Dawid
Michalik
Kraków
Horda
243
Magdalena
Korus
Borzęta
Riders & Runners Team Stajnia Przylesie Borzęta
251
Lilianna
Sharma
Sopot
244
Karol
Krzyszton
Wroclaw
241
Jakub
Wąsowicz
Kraków
Wąsowicz
Jakub
Kraków
248
Małgorzata
Piotrowicz
Proszowice
SRTG Proszowice
245
Edyta
Łój-konieczna
Proszowice
Spartan Race Training Group Proszowice
247
Edward
Oliwa
Kraków
-
246
Marcin
Ciempka
Wolbrom
Wolbrom Team
239
Arkadiusz
Kopeć
Wolbrom
WOLBROM TEAM
237
Michal
Ochab
Krakow
FKS Stal Mielec
236
Marcin
Florek
Pilzno
Mężczyźni Św. Józefa
231
Barbara
Fornalik
Krzyszkowice
263
Katarzyna
Janas
Kraków
Night Runners
234
Wojciech
Malinowski
Trzemeśnia
---
230
Bartosz
Jedliński
Brzeźnica
Maratończyk Dębica
235
Izabela
Jedlińska
Brzeźnica
Maratończyk Dębica
272
Katarzyna
Ortyl
Mielec
ZABIEGANI MIELEC
226
Iza
Wieczerzak
Kraków
220
Konrad
Papierz
Kraków
KW Kraków
224
Magdalena
Ortyl
Mielec
ZABIEGANI MIELEC
225
Przemysław
Wojciechowski
Przecław
232
Monika
Tol
Lubliniec
MAFIA TEAM LUBLINIEC
233
Kamil
Tol
Tanina
MAFIA TEAM LUBLINIEC
341
Jarek
Kamer
Pruszkow
UKA
219
Grzegorz
Woźniak
Kraków
FC Po 40tce
Łukasz
Krawczyk
Brzozówka
Budago.pl
215
Tomasz
Piórkowski
Wieliczka
Biskupice Family Team
214
Aleksandra
Piórkowska
Wieliczka
Biskupice Family Team
213
Agata
Gomółka
Kraków
362
Adam
Krakowczyk
Gliwice
Night Runners Gliwice
267
Jakub
Ledwoń
Gliwice
Night Runners Gliwice
240
Bartłomiej
Nowak
Olkusz
Sebastian
Simankowicz
Kraków
Janusz
Skowroński
Polkowice
211
Paweł
Kozioł
Kraków
PORANNY PATROL
227
Piotr
Śmigielski
Kraków
252
Jakub
Gąsienica
Kraków
Brak
268
Łukasz
Dyduła
Kraków
Ital Car Team
212
Marcin
Kądzielawa
Tarnów
STARGLASSTEAM
Jakub
Szczygieł
Świątniki Górne
ABlandia
264
Dominika
Labuz
Berlin
253
Paweł
Janas
Kraków
Robert
Janik
Myślenice
Rok
Robert
Janik
Myślenice
Jacek
Blumenfeld
Łódź
210
Krzysztof
Miętka
Kraków
209
Antoni
Kaim
Myślenice
208
Artur
Bąk
Kraków
FC po 40tce
206
Piotr
Kozioł
Kraków
Fundacja OD-WAGA
207
Jarosław
Kamiński
Częstochowa
E.L.ite Sports
238
Sławomir
Marek
Kraków
1986
223
Dorota
Maszczyk
Kraków
222
Andrzej
Maszczyk
Kraków
Marzena
KocyŁa
Rudnik
Marek
Figiel
Kraków
FC po 40tce
218
Aleksandra
Figiel
Kraków
FC po 40tce
216
Dariusz
Ślaga
Zakopane
TG SOKÓŁ ZAKOPANE, SKIPOL.PL TEAM
Marcin
Suski
Kraków
Lepiej Biegać
Marcin
Świątek
Bielsko-biała
Virtual Runner Club
Tomasz
Stocki
Kraków
NOVMATIC Technologies Poland
205
Roman
Bemben
Tomaszowice
204
Anna
Bemben
Nowa Sarzyna
Anna
Lorenz
Wieliczka
203
Robert
Dumnicki
Narama
NARAMA RUNNER CLUB
221
Tomasz
Puton
Bydgoszcz
Pawel
Szpaidel
Karniowice
Katarzyna
Wajman-grasza
Gliwice
Step-Dance Run
Tomasz
Sipiera
Giebułtów
Lacho Team
Iwona
Wojna
Ropica Polska
Gorlicka Grupa Biegowa
Andrzej
Belko
Gorlice
Gorlicka Grupa Biegowa
Kamil
Gałd
Szaflary
Gorący Potok / Salming
Piotr
Słotwiński
Lublin
Kapitan jastrząb
217
Marta
Rybarska
Dolsk
LeszNO Limits Runners
250
Marta
Pluta
Brzeźnica
Dzikie Mustangi
Krzysztof
Zemła
242
Piotr
Ranosz
Młynne
202
Przemyslaw
Dura
Kraków
DOBCZYCKI KLUB BIEGACZA
201
SŁawek
Lizurej
Kraków
TEAM LIZAKI
274
Jacek
Majchrowski
Tarnobrzeg
CKB Tarnonbrzeg
265
Anna
Lorenz
Wieliczka
Katarzyna
Kaczmarek
Sułków
Niepołomice biegają
345
Edyta
Marczyk
Krakow
Piotr
Dzierlęga
Pilzno

MARATON 42km

Nr startowy
Imię
Nazwisko
Miejscowość
Klub
Remigiusz
Rzepka
Mikołów
GREENBUD
138
Agnieszka
Kozłowska
Kielce
KKL Kielce
141
Bartłomiej
Kozłowski
Kielce
KKL Kielce
139
Bartłomiej
Wower
Chorzów
CSC Adventure Academy
Robert
Janik
Kraków
140
Tomasz
Kusz
Gorajowice
135
Grzegorz
Rurka
Warszawa
SamBiegam
136
Michał
Brysz
Kraków
Mateusz
Górski
Gdynia
BigYellowFoot Adventure Team
131
Piotr
Andrzejewski
Warszawa
Marek
Kolczak
Rudzica
SAN ESCOBAR
134
Grzegorz
Dukielski
Wieliczka
Green Festival
130
Artur
Marczyk
Krakow
STORM Kraków
129
Jakub
Marczyk
Kraków
STORM Kraków
128
Irmina
Marczyk
Kraków
STORM Kraków
Łukasz
Wilk
Wrocław
Wkurw_Team
127
Łukasz
Wilk
Wrocław
Wkurw_Team
125
Jerzy
Skoczylas
Kraków
Wkurw_Team_Kraków
Mateusz
Botor
Katowice
123
Tomasz
Ciećkiewicz
Kraków
Kamil
Gałdyn
Szaflary
Gorący Potok
Andrzej
Szlachtowski
Nowy Targ
Łukasz
Szlachtowski
Nowy Targ
GOPR Podhale
124
Marcin
Zięba
Kraków
Poranny Patrol
Robert
Sawczuk
Nowa Wioska
Padre Team
121
Bartosz
Konopka
Kraków
Zwiedzanie Przez Bieganie
122
Mateusz
Piątek
Bukowno
Hercog Running Team
Bartłomiej
Pieniądz
Kraków
Misiu z buszu
Bohdan
Keder
Zabierzów
120
Robert
Dudzik
Mszana Dolna
LIMANOVA HOTEL
114
Krzysztof
Gostyński
Kraków
115
Adam
Pycia
Kraków
Korona Masters Kraków
117
Tomasz
Szlachta
112
Monika
Duda
Szczecin
RAZ Szczecin
111
Maciej
Chromiński
Gorzów Wlkp.
brak
137
Przemysław
Chechelski
Płoki
118
Joanna
Kamer
Pruszkow
UKA
110
Jarosław
Wojtkiewicz
Podkowa Leśna
RYŚ KARPATY
109
Jan
Grochal
Wieliczczka
107
Małgorzata
Dwornik
Kraków
106
Maciek
Dwornik
Kraków
Warczące Szprychy
133
Łukasz
Juszczyk
Mała Wieś
Niepołomice Biegają
126
Paweł
Perykasza
Kraków
Muay Running Team
101
Michał
Szewczyk
Zduńska Wola
BBL Zduńska Wola
113
Łukasz
Filipczak
Kraków
108
Ireneusz
Mazur
Dębica
Dębickie Gepardy
103
Larysa
Kokoszka
Nowe Rybie
Norafsport
105
Norbert
Dworak
Kraków
102
Jarosław
Wasilewski
Kraków
Eskadra Kraków
Anna
Lipczyńska
Kraków
Eskadra Kraków
116
Sebastian
Pluta
Brzeźnica
Dzikie Mustangi
104
Piotr
Korbas
Dobczyce
DKB
Maria
Figlewicz
Krakow