Lista startowa

Lista startowa

DYCHA 10km

Nr startowy
Imię
Nazwisko
Miejscowość
Klub
Tomek
Łopatowski
Kraków
ZAKWAS Running Team Kraków
14
Agata
Gołębiowska
Michałowice
13
Tomasz
Pawlowski
Kraków
Biegam bo lubię
11
Liliana
Ścigaj
Dąbrowa Górnicza
12
Dorota
PŁonka
LeŹno
7
Weronika
Gostyńska
Kraków
8
Bogusława
Mrózek
Jurków
Kasia
Szubel
Kraków
6
Konrad
Haba
Kraków
5
Katarzyna
Szubel
Kraków
9
Ewa
Janas
Kraków
I
Magdalena
Zawadzka
Kraków
Pani
Magdalena
Szwedowicz
Wieliczka
3
Piotr
Gil
Kraków
4
Katarzyna
Wadas
Kraków
Nowa Huta Team
10
Agnieszka
Litwin
Kraków
Nowa Huta Team
Waldemar
Tokarz
Paszczyna
Dzikie Mustangi
2
Michał
Cieślak
Kraków
Łukasz
Jankowski
Katowice
TRAINING-CONNECTING PEOPLE
Maciej
Kofin
Ochojno
TKKF Uklejna Myślenice
Magda
Horabik
Myślenice
TKKF Uklejna Myślenice
Dorota
Bądziul
Rzeszów
1
Marcin
Korbas
Dobczyce
DKB

PÓŁMARATON 21km

Nr startowy
Imię
Nazwisko
Miejscowość
Klub
Bartłomiej
Kubera
Kraków
KubeRUN
Olga
Żędzian
Kraków
Drużyna Szpiku
Kamil
GaŁdyn
Szaflary
Gorący Potok / Salming
Wojciech
Ścieszka
Kraków
13 elt Kraków - Balice
Przemysław
Morawski
Rutwica
Katarzyna
Wójcik-pyrć
Kraków
JJ team
Krzysztof
Pyrć
Kraków
JJ team
Paweł
Pawłowicz
Wieliczka
-
Łukasz
Czarny
Kraków
Wkurw_Team Kraków
Tomasz
SerĘga
BolĘcin
WKURW-TEAM
Sebastian
Wijata
Kraków
66
Jacek
Gołębiowski
Michałowice
Agnieszka
Różycka
Kraków
NAUKA BIEGA
Anna
Krężołek
Kraków
Błażej
Żarna
Zielonki
Horda
Paweł
Sułkowski
Limanowa
Visegrad Maraton Rytro/SRH 1 PSP AK
Marta
Pyskaty
Paszczyna
Dzikie Mustangi
58
Maciej
Kramarczyk
Wegrzce Wielkie
54
Marlena
Witas
Dąbrowa Górnicza
59
Daniel
Prażmowski
Dębica
Dzikie Mustangi
55
Grzegorz
Miranowicz
Kraków
Piotr
Kominek
Kraków
57
Krzysztof
Kordys
Zabierzów
Zabierzow Biega
62
Dariusz
Ścigaj
Dąbrowa Górnicza
61
Przemysław
Wojtasik
Warszawa
56
Lidia
Miler
Zabierzów
Zabierzów Biega
60
Andrzej
Rabenda
Kraków
Horda
49
Dawid
Michalik
Kraków
Horda
43
Magdalena
Korus
Borzęta
Riders & Runners Team Stajnia Przylesie Borzęta
51
Lilianna
Sharma
Sopot
44
Karol
Krzyszton
Wroclaw
41
Jakub
Wąsowicz
Kraków
Wąsowicz
Jakub
Kraków
48
Małgorzata
Piotrowicz
Proszowice
SRTG Proszowice
45
Edyta
Łój-konieczna
Proszowice
Spartan Race Training Group Proszowice
47
Edward
Oliwa
Kraków
-
46
Marcin
Ciempka
Wolbrom
Wolbrom Team
39
Arkadiusz
Kopeć
Wolbrom
WOLBROM TEAM
37
Michal
Ochab
Krakow
FKS Stal Mielec
36
Marcin
Florek
Pilzno
Mężczyźni Św. Józefa
31
Barbara
Fornalik
Krzyszkowice
63
Katarzyna
Janas
Kraków
Night Runners
34
Wojciech
Malinowski
Trzemeśnia
---
30
Bartosz
Jedliński
Brzeźnica
Maratończyk Dębica
35
Izabela
Jedlińska
Brzeźnica
Maratończyk Dębica
Katarzyna
Ortyl
Mielec
ZABIEGANI MIELEC
26
Iza
Wieczerzak
Kraków
28
Anna
Wójcik
Skrzyszów
Dzikie Mustangi
29
Mateusz
Mądro
Skrzyszów
Dzikie Mustangi
20
Konrad
Papierz
Kraków
KW Kraków
24
Magdalena
Ortyl
Mielec
ZABIEGANI MIELEC
25
Przemysław
Wojciechowski
Przecław
32
Monika
Tol
Lubliniec
MAFIA TEAM LUBLINIEC
33
Kamil
Tol
Tanina
MAFIA TEAM LUBLINIEC
19
Grzegorz
Woźniak
Kraków
FC Po 40tce
Łukasz
Krawczyk
Brzozówka
Budago.pl
15
Tomasz
Piórkowski
Wieliczka
Biskupice Family Team
14
Aleksandra
Piórkowska
Wieliczka
Biskupice Family Team
13
Agata
Gomółka
Kraków
Adam
Krakowczyk
Gliwice
Night Runners Gliwice
67
Jakub
Ledwoń
Gliwice
Night Runners Gliwice
40
Bartłomiej
Nowak
Olkusz
Sebastian
Simankowicz
Kraków
Janusz
Skowroński
Polkowice
11
Paweł
Kozioł
Kraków
PORANNY PATROL
27
Piotr
Śmigielski
Kraków
52
Jakub
Gąsienica
Kraków
Brak
Łukasz
Dyduła
Kraków
Ital Car Team
12
Marcin
Kądzielawa
Tarnów
STARGLASSTEAM
Jakub
Szczygieł
Świątniki Górne
ABlandia
64
Dominika
Labuz
Berlin
53
Paweł
Janas
Kraków
Robert
Janik
Myślenice
Rok
Robert
Janik
Myślenice
Jacek
Blumenfeld
Łódź
10
Krzysztof
Miętka
Kraków
9
Antoni
Kaim
Myślenice
8
Artur
Bąk
Kraków
FC po 40tce
6
Piotr
Kozioł
Kraków
Fundacja OD-WAGA
7
Jarosław
Kamiński
Częstochowa
E.L.ite Sports
38
Sławomir
Marek
Kraków
1986
23
Dorota
Maszczyk
Kraków
22
Andrzej
Maszczyk
Kraków
Marzena
KocyŁa
Rudnik
Marek
Figiel
Kraków
FC po 40tce
18
Aleksandra
Figiel
Kraków
FC po 40tce
16
Dariusz
Ślaga
Zakopane
TG SOKÓŁ ZAKOPANE, SKIPOL.PL TEAM
Marcin
Suski
Kraków
Lepiej Biegać
Marcin
Świątek
Bielsko-biała
Virtual Runner Club
Tomasz
Stocki
Kraków
NOVMATIC Technologies Poland
5
Roman
Bemben
Tomaszowice
4
Anna
Bemben
Nowa Sarzyna
Anna
Lorenz
Wieliczka
3
Robert
Dumnicki
Narama
NARAMA RUNNER CLUB
21
Tomasz
Puton
Bydgoszcz
Pawel
Szpaidel
Karniowice
Katarzyna
Wajman-grasza
Gliwice
Step-Dance Run
Tomasz
Sipiera
Giebułtów
Lacho Team
Iwona
Wojna
Ropica Polska
Gorlicka Grupa Biegowa
Andrzej
Belko
Gorlice
Gorlicka Grupa Biegowa
Kamil
Gałd
Szaflary
Gorący Potok / Salming
Piotr
Słotwiński
Lublin
Kapitan jastrząb
17
Marta
Rybarska
Dolsk
LeszNO Limits Runners
50
Marta
Pluta
Brzeźnica
Dzikie Mustangi
Krzysztof
Zemła
42
Piotr
Ranosz
Młynne
2
Przemyslaw
Dura
Kraków
DOBCZYCKI KLUB BIEGACZA
1
SŁawek
Lizurej
Kraków
TEAM LIZAKI
65
Anna
Lorenz
Wieliczka
Katarzyna
Kaczmarek
Sułków
Niepołomice biegają
Edyta
Marczyk
Krakow
Piotr
Dzierlęga
Pilzno

MARATON 42km

Nr startowy
Imię
Nazwisko
Miejscowość
Klub
Bartosz
Konopka
Kraków
Zwiedzanie Przez Bieganie
Mateusz
Piątek
Bukowno
Hercog Running Team
Bartłomiej
Pieniądz
Kraków
Misiu z buszu
Bohdan
Keder
Zabierzów
20
Robert
Dudzik
Mszana Dolna
LIMANOVA HOTEL
14
Krzysztof
Gostyński
Kraków
15
Adam
Pycia
Kraków
Korona Masters Kraków
17
Tomasz
Szlachta
12
Monika
Duda
Szczecin
RAZ Szczecin
11
Maciej
Chromiński
Gorzów Wlkp.
brak
Przemysław
Chechelski
Płoki
19
Jarek
Kamer
Pruszkow
UKA
18
Joanna
Kamer
Pruszkow
UKA
10
Jarosław
Wojtkiewicz
Podkowa Leśna
RYŚ KARPATY
9
Jan
Grochal
Wieliczczka
7
Małgorzata
Dwornik
Kraków
6
Maciek
Dwornik
Kraków
Warczące Szprychy
Łukasz
Juszczyk
Mała Wieś
Niepołomice Biegają
Paweł
Perykasza
Kraków
Muay Running Team
1
Michał
Szewczyk
Zduńska Wola
BBL Zduńska Wola
13
Łukasz
Filipczak
Kraków
8
Ireneusz
Mazur
Dębica
Dębickie Gepardy
3
Larysa
Kokoszka
Nowe Rybie
Norafsport
5
Norbert
Dworak
Kraków
2
Jarosław
Wasilewski
Kraków
Eskadra Kraków
Anna
Lipczyńska
Kraków
Eskadra Kraków
16
Sebastian
Pluta
Brzeźnica
Dzikie Mustangi
4
Piotr
Korbas
Dobczyce
DKB
Jacek
Majchrowski
Tarnobrzeg
CKB Tarnonbrzeg
Maria
Figlewicz
Krakow