bg image

HOME_EN


IV MUSTANG HALF-MARATHON

13 MAY 2017,

COMPETITION BUREAU open at 07:30 – 09:30,

Primary School in Poręba, Poręba 16

START AT 10:00,

DISTANCES ~22.4 KM. / ~10 KM.

IN 100% THROUGH FOREST PATHS

 

program_en

Schedule

Saturday 13 May 2017

  • 07:30 – opening of the Competition Bureau (Biuro Zawodów)
  • 09:30 – end of receiving applications
  • 10:00start the main race and for 10 km.
  • ~14:15 – the official end of the competition

Fee

The route – 22.4 km.

  • until 31.01.2017 49  transfer
  • until 31.03.2017  59  transfer
  • until 07.05.2017  69  transfer
  • On 13.05.2017  85  in cash at the race office 

The route – 10 km.

  • until 31.01.2017 40  transfer
  • until 31.03.2017  50  transfer
  • until 07.05.2017  60  transfer
  • On 13.05.2017  75  in cash at the race office 

zapisy_en

Register! 🙂

Terms:

Form

*wymagane / required

Dystans / Distance *

Nazwisko / Surname *

Imię / Name *

E-mail *

Numer telefonu / Phone number *

Miejscowość / City

Klub / Club

Data urodzenia / Date of birth *

Płeć / Sex *
KobietaMężczyzna

Akceptuję regulamin / I accept the terms and conditions *

Starting list

Starting list - 21 km.
Numer startowy
Nazwisko
Imię
Miejscowość
Klub
Dystans
99
Terzoni
Christian
Warszawa
MARCIN ŚWIERC TEAM
21 km.
98
Woźniak
Grzegorz
Chełm
21 km.
97
Porębski
Rafał
Zawada
Poranny Patrol/Evil Team11
21 km.
96
Grudnik
Zbigniew
Wieliczka
Niepołomice Biegaja
21 km.
95
Sedlak
Michał
Gieraszowice
LubieToBieganie
21 km.
94
Biedroń
Jarosław
Kraków
Aktywna Strona Życia
21 km.
93
Kucab
Michał
Kraków
21 km.
92
Flądro
Daniel
Wokowice
21 km.
91
Marczyk
Edyta
Krakow
21 km.
90
Turska
Klaudia
Kraków
21 km.
9
DWORNICZAK
SZYMON
CHORZÓW
CHACHARY ZE STAREGO
21 km.
89
Simankowicz
Sebastian
Kraków
21 km.
88
Podczaszy
Tomasz
21 km.
87
Jagiełło
Mariusz
Łódź
21 km.
86
Gostyński
Krzysztof
Kraków
21 km.
85
WÓŁKIEWICZ
Paweł
Pruszków
OX5
21 km.
84
Śliwa
Justyna
Kraków
-
21 km.
83
Hulin
Sebastian
Katowice
UKS JUDO MYSŁOWICE
21 km.
82
Olschimke-Marmurowicz
Barbara
Katowice
Night Runners Śląsk
21 km.
81
Wijas
Mariusz
Kraków
KKB Dystans
21 km.
80
Kozieł
Grzegorz
Siemianowice Śląskie
Silesia Runners Club
21 km.
8
Gurgul
Sebastian
Kraków
AROMAT NÓG
21 km.
79
KULIK
Wojciech
21 km.
78
Nawieśniak
Jan
Mszana Dolna
JM Sport Team
21 km.
77
Szewczyk
Michał
Zduńska Wola
21 km.
76
Ochab
Michal
Krakow
FKS Stal Mielec
21 km.
75
Wieczerzak
Iza
Kraków
Miastologia
21 km.
74
Mróz
Piotr
Nowy Sącz
Visegrad Maraton Rytro
21 km.
73
Czapiewski
Janusz
Bieruń
team ojciec i syn
21 km.
72
Kurzydło
Natalia
Igołomia
21 km.
71
Malinowski
Wojciech
Trzemeśnia
21 km.
70
Noga
Łukasz
Sosnowiec
Zdzieraj Kapcie
21 km.
7
Misztal
Rafał
Chrzanów
ESKADRA KRAKÓW
21 km.
69
Kaim
Antoni
Myślenice
21 km.
68
Zarzycka
Alicja
Mszana Dolna
Bio-Reh Team
21 km.
67
Siwiecki
Tomasz
Tomaszowice
Tomaszowice
21 km.
66
Jagniewski
Piotr
Myślenice
21 km.
65
Janowicz
Adam
Rybnik
21 km.
64
Kotarski
Wiesław
Police
TKKF TYTAN POLICE
21 km.
63
Piwowarski
Maciej
Kraków
21 km.
62
Ślaga
Dariusz
Zakopane
SKIPOL.PL SKI TEAM POLAND, TG SOKÓŁ ZAKOPANE
21 km.
61
MISIUK
Marek
Kraków
21 km.
60
Podsadniuk
Mateusz
Nowy Sącz
EASY RUN KRAKÓW
21 km.
6
Bartosiński
Mariusz
Warszawa
21 km.
59
Parwa
Michał
Dziekanowice
21 km.
58
Majorek
Wojciech
Ściejowice
21 km.
57
Różycka
Agnieszka
Kraków
NAUKA BIEGA
21 km.
56
Hołubowski
Paweł
Warszawa
21 km.
55
Sułkowski
Paweł
Limanowa
Visegrad Maraton Rytro/KS Limanowa Forrest
21 km.
54
Gruszka
Darek
Niepołomice
Niepołomice Biegają
21 km.
53
Jankowski
Łukasz
KATOWICE
Training- Connecting People
21 km.
52
MACHLOWSKI
RYSZARD
KRAKÓW
KKB DYSTANS KRAKÓW
21 km.
51
Papierz
Konrad
Kraków
KW Kraków
21 km.
50
Gurgul
Mateusz
Kraków
Aromat Nóg
21 km.
5
Janas
Paweł
Kraków
-
21 km.
49
KALETA
JAN
kraków
jw 2771 rzaska
21 km.
48
Maciej
Kramarczyk
WĘGRZCE WIELKIE
21 km.
47
Łysek
Małgorzata
Niepołomice
Niepołomice Biegają
21 km.
46
Majchrowski
Jacek
Tarnobrzeg
BBL Tarnobrzeg
21 km.
44
Bemben
Anna
Nowa Sarzyna
NGB-Ciech
21 km.
43
Marzec
Leszek
WB
JG Team
21 km.
42
Szubel
Katarzyna
21 km.
41
Strączek
Karolina
Kraków
KKB Dystans
21 km.
40
Radecki
Wojciech
Sułków
Niepołomice Biegają
21 km.
4
Labuz
Dominika
Berlin
21 km.
39
Radecki
Piotr
Kraków
-
21 km.
38
Pycia
Adam
Kraków
21 km.
37
Wiśniowska
Dorota
Maszków
Eskadra Kraków
21 km.
36
Furgał-Żurek
Joanna
Kraków
Nauka Biega
21 km.
35
Waręcka
Kasia
Ulanica
21 km.
34
Grabowska
Anna
Kraków
21 km.
33
Mazur
Kasia
Niepołomice
Night Runners +
21 km.
32
Haba
Konrad
21 km.
31
Wilk
Tomasz
Kraków
jebakigórskie
21 km.
30
Małek
Paweł
Niepołomice
Niepołomice Biegają
21 km.
3
Słonina
Artur
Kraków
running.krakow.pl
21 km.
29
Rudnicki
Maciej
Warka
21 km.
28
KORZENIOWSKA-DĘBOWSKA
MAGDALENA
kraków
Niepołomice Biegają
21 km.
27
Czuchaj
Tomasz
Leśna
21 km.
26
Wiater
Tomasz
Chorzów
Chachary z Chorzowa
21 km.
25
Pluta
Sebastian
Brzeźnica
Dzikie Mustangi
21 km.
24
Skoczylas
Lukasz
21 km.
23
Kowal
Krzysztof
Stojowice
21 km.
22
Marszalik
Adrian
Kunice
21 km.
21
Budzowski
Jacek
Stojowice
21 km.
20
BARAN
ARTUR
Dobra
KS Limanowa Forrest
21 km.
2
MIGACZ
JACEK
ZIELONKI K. KRAKOWA
TRAIL RUN / HIGH5
21 km.
19
Marcinek
Małgorzata
Kraków
SklepBiegowy.com / Poranny Patrol
21 km.
18
Wrotny
Piotr
Łaziska Górne
21 km.
171
Krężelok
Emilia
Wiśniowa
RIDERS & RUNNERS TEAM STAJNIA PRZYLESIE BORZĘTA
21 km.
170
Motyl
Mirosława
Kraków
Niepołomice Biegają
21 km.
17
Żukow
Jarosław
Bytom
BTM Runners
21 km.
169
Pietryka
Amelia
Kraków
ajronmen
21 km.
168
Szczepocki
Andrzej
Niepołomice
Niepołomice Biegają
21 km.
167
Kozłowski
Bartłomiej
Kielce
BBM Kielce
21 km.
166
Kozłowska
Agnieszka
Kielce
BBM Kielce
21 km.
165
Sroka
Artur
Bochnia
Niepołomice Biegają
21 km.
164
Surówka
Witold
Kraków
21 km.
163
Wicha
Małgorzata
Kraków
WKS "WAWEL"
21 km.
162
Kot
Klaudia
Kraków
Night Runners
21 km.
161
Dyduła
Łukasz
kraków
21 km.
160
Malinowski
Łukasz
Kraków
Szczytografia
21 km.
16
TITZ KOZA
JULITA
Lodz
21 km.
159
Ranosz
Piotr
Młynne
21 km.
158
KOŁOSIŃSKI
WŁODZIMIERZ
Zwardoń
Zwardoń
21 km.
157
ADAMOWSKI
PATRYK
NOWY TARG
WARTKIE KIYRPCE
21 km.
156
Andrzej
Rabenda
Kraków
Horda
21 km.
155
Gołębiowski
Maciej
Wieliczka
21 km.
154
Ziejewski
Grzegorz
Wieliczka
21 km.
153
Figlewicz
Piotr
Myślenice
21 km.
152
FILIPCZAK
ŁUKASZ
KRAKÓW
21 km.
151
Kaczmarek
Pawel
Krakow
21 km.
150
JAROSZ
SEBASTIAN
Kraków
21 km.
15
TOMASZKIEWICZ
Jarosław
ZĄBKI
BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM
21 km.
149
Szpaidel
Pawel
Kraków
21 km.
148
RUPIK
Ireneusz
Chorzów
21 km.
147
Dura
Przemyslaw
Kraków
DOBCZYCKI KLUB BIEGACZA
21 km.
146
Konopka
Bartosz
Kraków
Zwiedzanie Przez Bieganie
21 km.
145
PUC
PAWEŁ
BĘDZIN
21 km.
144
Nowak
Bartłomiej
Olkusz
21 km.
143
Grządziel
Dominik
Dziekanowice
VEGAN POWER
21 km.
142
Gibaszewska
Justyna
Chorzów
21 km.
141
Figlewicz
Maria
Myslence
21 km.
140
Rajski
Rafał
Nowy Targ
Wartkie Kiyrpce
21 km.
14
Zięba
Dariusz
Kraków
Woodward Runners
21 km.
139
Jasica
Katarzyna
Jaworzno
21 km.
138
Lackorzyński
olaf
Jaworzno
21 km.
137
Krótki
Stanisław
Kraków
21 km.
136
Ziobrowski
Kacper
Węgierska Górka
21 km.
135
Heliasz
Piotr
Niepołomice
Niepołomice Biegają
21 km.
134
Kwiecień
Krzysztof
Kraków
21 km.
133
Boczkowska
Justyna
Zakopane
21 km.
132
Bydoń
Agnieszka
Kokotów
Niepołomice Biegają
21 km.
131
Bąk
Artur
Kraków
FC po 40tce
21 km.
130
Dariusz
Grubarek
Szaflary
Nowy Targ runners
21 km.
13
Żurek
Michał
Kraków
Nauka Biega
21 km.
129
Pieniążek
Sławomir
Kraków
21 km.
128
FORNALIK
BARBARA
KRZYSZKOWICE
21 km.
127
marzena
kocyła
RUDNIK
21 km.
126
Botor
Szymon
Katowice
21 km.
125
Kasprzykowska
Anna
Kraków
21 km.
124
Gorczyca
Bartosz
Skołyszyn
Salco Garmin Team
21 km.
123
Majer
Ewa
Dobczyce
Solgar Polska
21 km.
122
Milanowska
Kaja
Myślenice
TKKF Uklejna Myślenice
21 km.
121
Frączek
Krzysztof
Borzęta
Riders&Runners Team Stajnia Przylesie Borzęta
21 km.
120
ANTOLAK
GRZEGORZ
Ludzmierz
NOWY TARG RUNNERS-HYDROPOMP
21 km.
12
Bik
Szymon
Mielec
-
21 km.
119
Czyrnek
Kinga
Myślenice
21 km.
118
Lisak
Wojciech
Katowice
21 km.
117
Przemysław
Cabaj
Jaworzno
Saint-Gobain Squad
21 km.
116
Rusin
Krzysztof
Szarów
21 km.
115
Blumenfeld
Jacek
Łódź
21 km.
114
Jedrzejewski
Konrad
Warszawa
JacekBiega Running Team
21 km.
113
Janik
Michał
Warszawa
Poszła czołgiem
21 km.
112
Hubner
Jacek
Częstochowa
21 km.
111
Kania
Paweł
Dąbrowa Górnicza
SAINT-GOBAIN SQUAD
21 km.
110
Kania
Jolanta
Dąbrowa Górnicza
21 km.
11
DUDZIK
ROBERT
MSZANA DOLNA
LIMANOVA HOTEL
21 km.
109
Orkwiszewska
Ola
Bieruń
TTA
21 km.
108
Salski
Rafał
Żyrardów
Trailteam Żyrardów
21 km.
107
WOŹNIAK
Michał
Kraków
JW 2771
21 km.
106
Hanusiak
Katarzyna
Poręba
RIDERS & RUNNERS TEAM Stajnia Przylesie Borzęta
21 km.
105
Jureczko
Damian
Tychy
21 km.
104
Kościak
Jan
Paszczyna
Dzikie Mustangi
21 km.
103
Krowicka
Agnieszka
Kraków
Olimpijczyk Szczekociny
21 km.
102
Kozień
Aleksandra
Młodziejowice
RIDERS & RUNNERS TEAM STAJNIA PRZYLESIE BORZĘTA
21 km.
101
Kubacka
Karolina
Borzęta
RIDERS & RUNNERS TEAM Stajnia Przylesie Borzęta
21 km.
100
Korus
Magdalena
Borzęta
RIDERS & RUNNERS TEAM Stajnia Przylesie Borzęta
21 km.
10
Dawiduk
Aneta
Sieradz
SieradzBiega
21 km.
1
Ulman
Lech
Myślenice
TKKF Uklejna Myślenice
21 km.
Agnieszka
Płoskonka
21 km.
Antolak
Maciej
Nowy Targ
Nowy Targ Runners
21 km.
Babiński
Szymon
Zabrze
Barel
21 km.
Bębenek
Marek
Myślenice
TKKF Uklejna
21 km.
Bednarski
Pawel
Krakow
21 km.
Bemben
Roman
Kraków
Nowosarzyńska Grupa Biegowa
21 km.
Bobrowicz
Mateusz
Warszawa
Accenture
21 km.
Bobrowicz
Małgorzata
Warszawa
Accenture
21 km.
BRZOZA
PIOTR
Kielce
B&B Kielce Team
21 km.
Budzoń
Bartosz
Maków Podhalański
PMKW
21 km.
Bujas
Emilia
Siepraw
Riders & Runners Team Stajnia Przylesie Borzęta
21 km.
Chechelski
Przemysław
Płoki
21 km.
Chmura
Piotr
Olesno
21 km.
Chwastek
Tomasz
Kraków
memorialwojtka.pl
21 km.
dachno
daniel
lublin
21 km.
DEJAS
TOMASZ
Wesoła
21 km.
DEJAS
TOMASZ
mysłowice
21 km.
DURAŁ
GRZEGORZ
Wrocław
WKB PIAST WROCŁAW
21 km.
Duski
Filip
21 km.
Dziamski
Ryszard
Chorzów
Fundacja Iskierka
21 km.
Dziga
Dariusz
Bysina
21 km.
Edyta
Marczyk
Krakow
21 km.
Ginter
Grzegorz
Kraków
AZS Collegium Medicum UJ
21 km.
Gródecka
Edyta
Niepołomice
Niepołomice Biegają
21 km.
Grządziel
Dominik
Dziekanowice
ATTIQ.PL
21 km.
Halska
Ania
Cieszyn
TOTEM Cieszyn
21 km.
hyski
mateusz
Miłoszyce
KB Harcownik
21 km.
Indyka
Kornelia
Kraków
Night Runners
21 km.
Janik
Robert
Myślenice
21 km.
Jaromirska
Elzbieta
Rzeszow
21 km.
Kamer
Joanna
Pruszków
UKA
21 km.
Klecha
Rafał
Zakopane
Dacza Turysty i Biegacza
21 km.
KOBYLEWSKI
MARCIN
Bytom
BTM RUNNERS
21 km.
Kominek
Piotr
Kraków
21 km.
Korbas
Marcin
Dobczyce
Dobczycki Klub Biegacza
21 km.
Kowacz
Mateusz
SOSNOWIEC
21 km.
Kowacz
Mateusz
SOSNOWIEC
21 km.
Krosny
Sebastian
Mikołów
BiegamyZsercem.pl-BIEGATON MIKOŁÓW
21 km.
Kubacka
Karolina
Borzęta
RIDERS & RUNNERS TEAM Stajnia Przylesie Borzęta
21 km.
Kutaj
Grzegorz
Wieliczka
21 km.
Kwaśniewski
Tomasz
Zabrze
21 km.
Kłosowski
Paweł
Zabrze
21 km.
Lasik
Mateusz
Stryszawa
Dziki Lasik
21 km.
Lewandowski
Sebastian
Szyce
21 km.
Maciąg
Andrzej
DZIKIE MUSTANGI
21 km.
Marek
Dariusz
Wieliczka
21 km.
Mariusz
Miskiewicz
Strumien
Biegiem przez chybie
21 km.
Miedziejewski
Andrzej
Pruszków
Absolute Bike Team
21 km.
Milczarek
Marcin
BiegiemTO
21 km.
Miskiewicz
Mariusz
Strumien
Biegiem przez chybie
21 km.
NIKIEL
TOMASZ
Bystra
21 km.
Okrutniak
Sławomir
Niegoszowice
Zabierzów Biega
21 km.
Orkwiszewska
Ola
Bieruń
TTA Bieruń
21 km.
Papiewska
Natalia
Myślenice
TKKF Uklejna Myślenice
21 km.
pasecka
sylwia
gliwice
21 km.
Pieniążek
Krzysztof
Kraków
21 km.
Pietraszewski
Tomasz
Łódź
TSG Młóckarnia
21 km.
Piórecki
Michał
Kraków
21 km.
Poltorak
Sylwestet
Krzyszkowice
Dobczycki Klub Biegacza
21 km.
Potęga
Izabela
Niegoszowice
Delphi Running Team
21 km.
Pradziad
Andrzej
Murzasichle
SystemEco
21 km.
Pręcikowski
Rysiek
Wieliczka
21 km.
Pyrć
Krzysztof
Kraków
NIE WIDZĘ PRZESZKÓD
21 km.
Rachwał
Marcin
Myślenice
ADSerwis Agro-bud
21 km.
Radomski
Jakub
Wołomin
Przegląd Sportowy
21 km.
Różycka
Agnieszka
Kraków
NAUKA BIEGA
21 km.
Salamon
Klaudia
Kraków
21 km.
Sieniawska
Karolina
Kopanki
wciszy.pl
21 km.
Sieniawski
Waldemar
Kopanki
wciszy.pl
21 km.
Stępień-Zgliczyńska
Katarzyna
Kraków
Eskadra Kraków
21 km.
Stocki
Tomasz
Kraków
21 km.
Sugiera
Maciej
Poznań
SUGG
21 km.
ŚWITALSKA
JOWITA
Kraków
Night Runners +
21 km.
Szatkowski
Radoslaw
Pruszków
21 km.
Szewczyk
Robert
Piastów
21 km.
SŁODKI
GRZEGORZ
Zakrzowiec
Zakrzowiec Team Challenge
21 km.
Słotwiński
Piotr
Lublin
21 km.
Terzoni
Christian
Warszawa
MARCIN ŚWIERC TEAM
21 km.
Terzoni
Karina
Warszawa
21 km.
URBAŃSKI
MACIEJ
Chorzów
21 km.
Wensierski
Jacek
Kraków
🙂
21 km.
Wijata
Sebastian
Kraków
21 km.
Witkowski
Maciej
Kraków
Nowa Huta Team
21 km.
Wojas
Justyna
Niepołomice
Niepołomice Biegają
21 km.
Worobiec
Józef
Jędrzejów
UMKS NADIR JĘDRZEJÓW
21 km.
Wróblewska-Gaweł
Agnieszka
Kraków
NH Team
21 km.
Wrożyna
Adam
Rybnik
Kamień Biega
21 km.
Zemła
Krzysztof
21 km.
Zenon
Kuryło
Rybnik
SBD ENERGETYK RYBNIK
21 km.
Łokcik
Grzegorz
Bęczarka
21 km.
Starting list - 10 km.
Numer startowy
Nazwisko
Imię
Miejscowość
Klub
Dystans
9
Gostyńska
Weronika
Kraków
10 km.
8
WÓŁKIEWICZ
Piotrek
Pruszków
OX5
10 km.
7
WÓŁKIEWICZ
Dorota
Pruszków
OX5
10 km.
6
WÓŁKIEWICZ
Bartłomiej
Pruszków
OX5
10 km.
5
Marmurowicz
Krystian
Katowice
Silesia Running Team
10 km.
4
Janas
Ewa
Kraków
-
10 km.
31
Szczurek
Dominik
Myślenice
TKKF Uklejna Myślenice
10 km.
30
Wójcik
Bartosz
Szczawnica
10 km.
3
Mechlińska
Zuzanna
Warszawa
10 km.
29
Sikora
Bożena
Myślenice
TKKF Uklejna Myślenice
10 km.
28
Dymek
Aleksandra
Rudnik
10 km.
27
Tracz
Sławomir
Myślenice
TKKF Uklejna
10 km.
26
Borówka
Agnieszka
Myślenice
TKKF Myślenice
10 km.
25
Papiewska
Natalia
Myślenice
TKKF Uklejna Myślenice
10 km.
24
Rak
Kazimierz
Myślenice
TKKF Uklejna Myślenice
10 km.
23
Litwin
Agnieszka
Kraków
Nowa Huta Team
10 km.
22
KASPEREK
BOLESŁAW
Myślenice
TKKF UKLEJNA MYŚLENICE
10 km.
21
Sadowińska
Adriana
Kraków
Nowa Huta Team
10 km.
20
Duda
Paula
Kielce
10 km.
2
MACHLOWSKA
GRAŻYNA
KRAKÓW
KKB DYSTANS KRAKÓW
10 km.
19
Bargiel-Dyga
Monika
Wieliczka
Niepołomice biegają
10 km.
18
Gucwa
Ewa
Niepolomice
10 km.
17
Wojas
Justyna
Niepołomice
Niepołomice Biegają
10 km.
16
Turska
Klaudia
Kraków
10 km.
15
Rusin-Slusarczyk
Helena
szarów
10 km.
14
Putowski
Grzegorz
SOSNOWIEC
10 km.
13
Krzyżewski
Roger
Kraków
10 km.
12
SASIN
EDYTA
Miłocice
10 km.
11
Platek
Grzegorz
Dobczyce
10 km.
10
KOCIOŁEK
WITOLD
KRAKÓW
10 km.
1
Pluta
Marta
Brzeźnica
Dzikie Mustangi
10 km.
Bociąga
Aleksandra
Częstochowa
10 km.
Bociąga
Andrzej
Częstochowa
10 km.
Burzawa
Katarzyna
Myślenice
RIDERS & RUNNERS TEAM STAJNIA PRZYLESIE BORZĘTA
10 km.
Czajkowski
Łukasz
Stalowa Wola
10 km.
DRESZER
IREK
Paszczyna
Dzikie Mustangi
10 km.
Gródecka
Edyta
Niepołomice
Niepołomice Biegają
10 km.
Kurdziel
Michał
Kraków
Ardigen
10 km.
Kuryło
DOROTA
Rybnik
SBD ENERGETYK RYBNIK
10 km.
Marmurowicz
Krystian
Katowice
Silesia Running Team
10 km.
Maronka
Agnieszka
Kraków
10 km.
Mrowca
Joanna
Jawiszów
10 km.
Ogorzelec
Kinga
Dąbrowa Tarnowska
10 km.
Ostrowski
Maciej
Myślenice
-
10 km.
Poltorak
Sylwester
Krzyszkowice
Dobczycki Klub Biegacza
10 km.
Rachwał
Dagmara
Myślenice
10 km.
Radomski1951
Zbigniew
Bielsko-Biała
TKKF Beskidek B.B.
10 km.
Stachoń
Gabriela
Kraków
10 km.
Strączek
Karolina
Kraków
10 km.
Terzoni
karina
Warszawa
10 km.
Tokarz
Waldemar
Paszczyna
Dzikie Mustangi
10 km.
Warchol
Michal
Krakow
10 km.
Wiśniowska
Dorota
Krakòw
Eskadra Krakow
10 km.

The rout of half-marathon


Open in new window

Route 10 km


Open in new window

baza_en

kontakt_en

Contact

e-mail: dobczycki.klub.biegacza@gmail.com